Załaduj swoje dzieci w umiejętności

Zgodnie z oczekiwaniami, gra jest rezerwa dzieci. W niektórych krajach dzieci muszą pracować, aby pomóc końce spełnione w rodzinie. To czasami może prowadzić do pracy dzieci. Dlatego rodzice obawiają dając żadnych zadań do dzieci z obawy przed oskarżony o pracy dzieci.

Aby uniknąć takich oskarżeń, to byłoby mądre, aby tworzyć grupy z innymi rodzicami z dziećmi w tej samej grupie wiekowej i zaplanować, aby załadować je z kilku umiejętności ratowniczych. Umiejętności te obejmowałyby, umiejętności Wspinaczka górska, umiejętności kuchennych, umiejętności ogrodniczych, umiejętności campingowe i inne cenne umiejętności. W takim wypadku zaleca się, aby zapewnić, że dzieci wiedzą, że umiejętności są w sytuacjach awaryjnych, ale gdy dorosną mogą je wykorzystywać. Dzieci rozumieją łatwo i szybko uczący się zbyt. Często widzimy w mediach na temat dzieci, pomagając rodzica, który nagle upadł chory, pomagając bratu dziecko, gdy niania jest późno lub nie dostać się do pracy w ogóle. Wszystko to nie byłoby możliwe, bez poziomu ekspozycji.

Alpinizm to marzenie każdego dziecka przedsięwzięciem. Raz na jakiś czas, szkoły nie organizują dla wspinaczki górskiej. Czasami wypadki zdarzają się w górach i ważne jest, aby dziecko zna kilka szczegółów. Pierwsza pomoc jest jedną z najważniejszych rzeczy dziecko wymaga wiedzieć. Co dziecko zrobi jeśli przyjaciel mdleje lub wycieczek i uderza w skałę? Zwierzę też wykonać atak. Środków ostrożności tak, że dziki nie atakują jest bardzo ważne. Jak poradzić sobie z dziką, jeśli atak następuje równie bardzo ważne. Dorośli i dzieci, które zostały podjęte środki ostrożności, które zostały zapisane w środowisku naturalnym.

Czy wiesz, aby ukryć przed słoniami wystarczy być po przeciwnej stronie, z której wieje wiatr? W prostych słowach, jeśli jesteś w przedniej części słonia, a wiatr wieje z przodu, jesteś w tarapatach; wiatr będzie prowadzić swój zapach na słonia. Jeśli jesteś za słonia, a wiatr wieje z przodu, jesteś bezpieczny, bo wiatr nie będzie prowadzić swój zapach na słonia. Zdarza się, że zmienia się kierunek wiatru i może być zmuszony do zmiany kierunku, aby być chronione przed atakiem słoni.

Czy wiecie, bawoły w gar nie są zbyt niebezpieczne? Oni nie atakują. Samotny bawół jest bardzo niebezpieczne. Aby być chronione, wszystko co musisz zrobić, to uruchomić zygzak z dużą prędkością. Bawoły uruchomić tylko proste, więc szanse na zapukał mniej. Bawoły są ślepe. Jeśli dostaje się trudne, spadek kurtkę. Bawoły łatwo się zagubić, a zaatakuje kurtkę myśląc, że jest prawdziwą osobą, dając człowiekowi szansę uciec.

Będąc w stanie naprawić szybki posiłek lub uchwyt gazu i noże jest ważna tylko w przypadku coś się stanie niani lub opiekuna. Byłoby lepiej, gdyby dziecko wie, jak radzić sobie w sytuacjach złożonych, a nie eksperymentować. Naturalnie, noże powinny być trzymane z dala od dzieci, dostępnych tylko w nagłych przypadkach.