V tomto veku výpočtovej techniky je veľmi ťažké odvrátiť moderné deti

V tomto veku výpočtovej techniky je veľmi ťažké odvrátiť dnešné deti z najrôznejších pomôcok. Sú ochotní tráviť všetok svoj voľný čas na hry v telefóne alebo tabletu. Chlapci 5-6 rokov zriedka behať vo dvore, naháňať loptu, alebo stavať domy v kríkov a stromov. V takejto situácii vytiahnuť ich deti z virtuálnej reality a pobaviť?

Ak má dieťa diaľkové ovládanie autá, môžete mať skutočné preteky. Je potrebné vybudovať trasu. Doma hranice dráhu, môže byť návrhár položky, ceruzky, šnúrky na Obuvi. Skvelé samozrejme – použiť položky. Autá môžete prejsť medzi nohami stoličky a stoly, zase okolo kvetináče s kvetmi a topánky na chodbe, presunúť z jednej miestnosti do druhej. Nezabudnite na publikum, napríklad: akčné figúrky, mäkké hračky, ostatné hračky autá. Víťaz je určený podľa najlepší medzičas alebo najvyšší počet dokončených kôl v stanovenom minút. Ak rodina nemá RC modely, ktoré si môžete kúpiť v každom obchode. Ceny začínajú od 200-300 rubľov, v závislosti na veľkosti a charakteristiky pretekárske auto.

Nasledujúce metóda nevyžaduje žiadne prílohy. Všetko, čo musíte urobiť, je zbierať semená popola alebo javor. Mnohí volali ich detstva, a vrtuľníky. Potom spustiť z vášho balkóna či vyšších miestach. Lietajúce semená krásne dlhé krúži, stúpa a klesá vo vetre a dostať sa ďalej. Všetko záleží na fantázii pilotov. Môžete hodiť malé vrtuľníky na rozsah alebo presnosť. Je zaujímavé si predstaviť, beží v rovnakom čase 5-6 semená, ktoré je celé letky na popredných leteckej bitke. Niektorých fanúšikov týchto hier, výrobu papierových lietadiel a ich javor semená. Potom, keď ste spustiť stíhačky vo vzduchu skok z jeho zelená jumper. Vyzerá to veľmi pôsobivé, a to najmä ak máte zapojte fantáziu.

Ako zaujímavo stráviť čas s mojím synom

Chlapci radi strieľať všetko, čo prichádza ruky a trochu sa podobá pištoľ, alebo machine gun. Ak chcete usporiadať svoj domov Thira potrebné ciele a zbrane. Ciele môžu byť žiadne hračky, domino, šach kusov, ceruzky, zápas boxy, remeslá z hliny. Je lepšie umiestniť ich v rôznej výške a vzdialenosti od účastníkov. Ak dieťa nemá žiadne strieľanie pelety zbraní, hra bude fit domáce prak, gumové gule, alebo pera tela s škrupiny vyrobený z papiera, korálky. Spoločný oheň prinesie mora pozitívnych dojmov. Jednoduchý bodový systém a víťaz bude hra zaujímavejšia.
Viac o deti a nábytku pre deti môžete prečítať na www.Banaby.sk kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa