V době počítačových technologií je velmi obtížné odvrátit dnešních dětí

V době počítačových technologií je velmi obtížné odvrátit dnešních dětí z nejrůznějších pomůcek. Jsou ochotni trávit veškerý volný čas na hry v telefonu nebo tabletu. Chlapci 5-6 let zřídka pobíhat ve dvoře, míč nebo staví domy v křoví a na stromech. Jak se v takové situaci chytnout syny z virtuální reality a bavit se?

Pokud u dítěte existuje stroj na , můžete uspořádat tyto závody. K tomu je nutné vybudovat trasu. Doma hranicemi závodní dráhy mohou být detaily návrhu, tužky, tkaničky od bot. Skvělý průběh – používat předměty interiéru. Stroje mohou projít mezi nohami a stoly, otáčet kolem květináče s květinami a boty na chodbě, přejít z jedné místnosti do druhé. Nezapomeňte na , například: , měkkých hraček, další stroje. O vítězi rozhoduje lepší čas pro absolvování kurzu nebo v nejvyšším počtu kol, pohon za vyznačeny minuty. Pokud v rodině není rádiem řízených modelů, pak si je můžete koupit v každém obchodě. Ceny začínají od 200 do 300 rublů, v závislosti na velikosti a charakteristik závodního automobilu.

Další způsob, nevyžaduje žádné investice. Vše, co musíte udělat – je sbírat semena, jasan nebo javor. Mnozí volali jim v dětství vrtulníky. Pak spustit ze svého balkonu nebo vyšší místa. Létají semena krásně, dlouho krouží, stoupá a klesá od poryvů větru a překonat velké vzdálenosti. Vše ostatní záleží na fantazii pilotů. Můžete házet malé vrtulníky na dosah, nebo na přesnost. Je zajímavé představovat, že běží současně 5-6 semen, že je to celá letka, vedoucí vzdušný boj. Někteří fandové těchto her dělá papír letadla a mají v nich semena javoru. Pak při startu stíhačky přímo do vzduchu z něj vyskočit zelené . Vypadá velmi působivé, zvláště pokud připojíte představivost.

Jak zajímavé je trávit čas se synem

Chlapci milují střílet ze všeho, co přijde jim pod ruku a alespoň trochu navenek se podobá pistoli nebo automat. Pro pořádání domácího firá potřebné terče a zbraně. Cíli mohou být jakékoliv, hračky, domino, šachové figurky, tužky, krabice, výrobky z hlíny. Stanovit jejich lepší v různé výšce a vzdálenosti od účastníků. Pokud dítě není zbraní, pro hry bude vyhovovat prak, guma nebo pouzdro rukojeti s shelly z papírových korálků. Společné střelby přinese moře pozitivní dojmy. A jednoduchý systém účtování bodů a určení vítěze bude hra ještě zajímavější.
Více o děti a nábytku pro děti můžete přečíst na www.Banaby.cz kde si môžete kúpiť všetko dobre pre vaše dieťa