Totti świętuje kolejny jubileusz nie jest na emeryturze

Totti świętuje kolejny jubileusz nie jest na emeryturze i nie na przedniej coachingu mostku, a jako tego samego, wiecznego kapitana “wilków”. FootballHD.ru – o karierze wielkiego piłkarza.

27 września 1976 roku w Wiecznym mieście zapaliła gwiazda, i urodził się przyszły Cesarz Rzymu. Czas pokaże, co w życiu i karierze wielkiego Francesco Totti będzie tylko jedno miasto i tylko jedna drużyna.

Totti trafił do romy w 1989 roku, gdy miał zaledwie 12 lat. Cała jego rodzina od kilku pokoleń była “” – namiętny fanów gry “wilków”. Dlatego, mimo, że do młodego talentu, wtedy kolory dziecięcego zespołu “”, wykazywały konkretny interes przedstawiciele “Milano” i “Lazio”, jego rodzina ciągnęła z odpowiedzią. I oni doczekali się swojego, czekał godziny, kiedy wzrok na niego padł i u harcerzy “Romy”. Od tamtej pory minęło już 28 lat. I przez te wszystkie lata Czesko był wierny “wilków”. Najlepsze lata jego kariery “Rum” rzucił się najbardziej kuszące propozycje co do zakupu Totti. Ale sam piłkarz nigdy nie okazywał chęci, by opuścić “Rum” i został wydany jej od i do. Dlaczego tak było? Do tej pory Gladiator w szeregach, i nadal pomaga swojemu klubowi na boisku i w szatni. Ponadto, gdy ten sezon zbliża się do końca, i do ułatwienia Luciano Spalletti, Totti jednak zawiesi buty na kołku, to pozostanie w strukturze klubu na jednym z najwyższych stanowisk. Na swoje 40 lat Czesko musi planować przyszłość. Ale, nie można wątpić w to, że nie ma żadnych innych opcji oprócz dalszej służby “wilki” Cesarz Rzymu nawet nie rozpatrywał.

Czy dużo w naszym świecie lojalności i wierności, nie w słowach, ale w rzeczywistości? Czy dużo sportowców topowego poziomu powiedzą “nie ma” pieniędzy, w kilka razy większym niż ich aktualny dochód? Wiele czy zrezygnują z możliwości co roku walczyć o zwycięstwo w Lidze mistrzów, tak i w zasadzie we wszystkich rozgrywkach, w których bierze udział drużyna? Każdy doskonale zna odpowiedzi na te pytania. Ale Francesco Totti z tych, którzy wynosi to niesamowite wyjątek, tylko potwierdzeniem te smutne zasady. Czy można w ogóle mówić o tym, jak rozwinęła się kariera Czesko, przejdź on w swoim czasie w “Realu” lub “Chelsea”? Nie, nie można. Dlatego, że nawet w myślach ten człowiek nie mógł wyobrazić sobie siebie poza Rzymu.

Ale i przywiązanie do “Rome” nie zrobiła Totti biednym na trofea piłkarzem. Oczywiście, mógłby osiągnąć o wiele więcej i wygrać te turnieje, które mu się nie poddali. Ale i w swojej niesamowitej symbiozie z “wilkami” Czesko zdobył scudetto, Puchar i Superpuchar Włoch – wszystkie wewnętrzne turnieje . No a najbardziej znaczący sukces przyszedł do niego w 2006 roku, kiedy to został mistrzem świata w koszulce ” “. Tak więc, na swoją piłkarską przeznaczenie Cesarz Rzymu nigdy nie narzekał.

Prowadząc już 25-ty sezon w barwach pierwszej drużyny “Romy”, Gladiator w naturalny sposób pobił prawie wszystkie klubowe rekordy, nie chyba, że na jakąś “suchą serię” w bramie. Grając na pozycji “”, Totti nigdy z sezonu 1996/97 nie zdobył mniej niż pięciu bramek w meczach Serie A. Tak, wiek stopniowo ma swoje, ale coś, w czym nie mamy kontroli nawet lata i sam czas. Z całym szacunkiem, Luciano Spalletti, trzeba przyznać, że obecny trener “wilków”, czasem bardziej patrzy w paszport, niż na to, co robią piłkarze na boisku. Nie inaczej, jak praca w lidze rosyjskiej, tak wpłynęła na tego trenera.

Zobacz również bukmacherów: zakłady bukmacherskie Betfair – Betfair, zakłady bukmacherskie Betway – recenzja firmy oraz zdecydowanie zakłady bukmacherskie William Hill – bonus za rejestrację – najbardziej popularny szczególnie w UK