Konzumní lihoviny Denver Broncos na přesčasy vítězství nad Cincinnati Bengals

DeMarcus Ware porazil AJ McCarron k zápolil snap v prodloužení, posílání Denver Broncos do play-off vítězstvím 20-17 nad Cincinnati Bengals v pondělí večer.

Ware zotavení následoval 37-yard branka Brandon McManus, jehož stopkou 45 yarder na konci nařízení v důsledku navíc dramatické.

Broncos (11-4) překonal 14-0 první polovinu deficit v definitivním jejich pátý playoff lůžko a popírat Bengals (11-4) jejich první výhra silnice v pondělí večer od roku 1990.

Cincinnati také foukal možnost vydělat si jako přebývající v play-off.

Denver mohou získat horní semeno v AFC se vítězství nad San Diego a ztráty od New England v Miami příští víkend.

Denver, který byl v nebezpečí, že se stanou prvním týmem od roku 1970 fúze ujít playoffs po Sázkové kanceláře Bet365 spuštění 10-2, utrhl dva-hra smyk s jeho třetí vítězství přesčasu období.

McManus vynechala kop v pěti po sobě jdoucích hrách, a tenhle nebyl ani blízko.To se plavilo široká vlevo k úžasu 74,511 fanoušků, přestože vlajky na vrcholu brankových tyčí odhalil naprostý nedostatek větru.

Bengals volal ocasy a mince přistála hlavy.

Na rozdíl od vlastenci trenér Bill Belichick o den dříve, Broncos trenér Gary Kubiak se rozhodli přijmout, a Denver řídil 60 yardů v 13 hrách.Oba Emmanuel Sanders a Owen Daniels odkulhal pryč během jízdy.

Bet365-Podrobnosti zde Broncos quarterback Brock Osweiler, takže svůj šestý rovný začátek v místě Peyton Manning, také praštil loktem do bouřlivých závěrečných minutách ale zůstal.

McManus pak obnovil sebe tím, že rozdělí na sloupky z 37 yardů 5 minut do další období.

poté, to bylo nahoru k nejlepší obrana ligy uzavřít dohodu.

došlo k nedokončení na první down, že Broncos cítil měl být mumlat od McCarron se Derek Wolfe zotavuje míč, jak to poletovaly směrem dolů, ale přezkum potvrdil rozhodnutí.

Incomplete.

Second-and-10 od Bengals 33.

brokovnice snap centrum Russell Bodine se plavil kolem McCarron, takže jeho druhý start do místa Andy Dalton a Ware porazit ho na volné fotbalu.

Bet365-Vyzvednout bonus