Anglicko zmietla napriek odporu Alastair Cooka ako Pakistane séria tesnenie

Aj Alastair Cook obdivuhodné vzdor nebolo dosť, aby si zachránil tím Anglicka zo série 2-0 porážka k Pakistanu, pretože stratil záverečný test 127 behov v Sharjah.

Anglicko kapitán, ktorý urobil 63, sa snažil jeho mužná najlepšie, ale nákladný zvyk turistov zrútenia je opäť ohrozená ako cieľ 284 vyhrať – len o to uskutočniteľné na začiatku hry na piatej ráno – sa stal úplne vzdialená po strate štyroch gólov pre 11 behov do odstrediviek Yasir Shah (štyri pre 44) a Zulfiqar Babar.Facebook Twitter Pinterest Anglicko kriketová tím postráda svetovej práčky, hovorí Alastair Cook

Cook odmietol ísť pokojne, čo musel bezmocne sledovať od konca non-strikerovej ako prostredné poradí zloženého okolo neho, po ktorej ešte len jeho schopnosti a odhodlanie sa dostal do Anglicka, pokiaľ ide o 156 všetci von, na začiatku predposledného plánované zasadnutie

Mali pokračovala 46 pre dvoch, ale čoskoro zostúpil znepokojujúco až 59 na šesť. – s piatimi po sebe idúcich batsmen vrátane Ian Bell predchádzajúceho večera, čo ôsmich behov medzi them.Pakistan porazí Anglicku 127 behov: tretí test, deň päť – live!Čítajte viac

Po stánku 49 s No8 Adil Rashid, Cook dosiahol stoický 142-ball 50 – obsahujúci iba dve hranice – ale žiadne ďalšie trvalé podpory nedočkal, s kapitánom sám nakoniec deviaty out, do bránky a pne vypnutie Shoaib Malik (tri na 26).

najjasnejšie rozdiel medzi týmito dvoma skupinami je relatívna účinnosť ich prednej línie práčky.S pokračujúcou téma, tam bola priepasť v konečnom výsledku ako v Anglicku 20 gólov zo spinu v tejto sérii stálo 59,85 beží každý zatiaľ čo Pakistan je 35 prišla na menej ako polovičnú cenu na 28.2.

Anglicko je najlepšia nádej na samého začiatku záverečného dňa sa zrejme ich dva ťažkej váhe, neporazený cez noc palkárovi Cook a Joe Root. Ale sotva dostali preč horšie štart. Len za sekundu v priebehu dopoludnia od Yasir, Root bol späť na svojich pňoch a pritlačený kolmo LBW pomocou nôh-break, ktorý fizzed na nízkej úrovni.Anglicka sa preskúmanie odišiel, ale to nebol čas ju používať a stratiť ju

James Taylor bol odpálený veľmi dobre pre svoje prvý test 50 v prvej smena, ale trvala len tentoraz deväť loptičiek. – tlačiť dopredu trochu vyviesť z rovnováhy v obrane na Zulfiqar a lemovanie prekĺznuť. Jonny Bairstow a Samit Patel potom obaja vyrobené kačice, bývalý chýba zákrutu na Jásir a narazil na zadnej nohe. Jeho preskúmanie bol márny.

Patel nemal, že nezostáva, keď išiel LBW tiež prvý loptu tlačiť dopredu, aby ten, ktorý zasúva ďalej Zulfiqar. Ozveny 2012 boli neskutočné, a deprimujúce pre Anglicko priaznivcov.Vtedy v Abu Dhabi, Anglicko bola nastavená len 144, ale boli ujížděl pozor na 72 dvoma rôznymi pakistanskými odstrediviek na ceste do 3-0 porážku.

Cook bol podľa očakávania nemal náladu, aby sa vzdal, keď pokračujúci jeho plodný rok ako on a Rashid vyškriabal z Anglicka do troch postáv.Málokto však odvážil dokonca potom veriť v niečo viac než obmedzenie škody.

Paksitan mal aspoň bola nútená do spojky zmien bowling, vrátane využije šev miesto rotácie.

ale bol to krok, ktorý pracoval pri Rashid išiel v dĺžke Loptu si pred Rahat Ali a bol unikal bránou jeden, ktorý prišiel z uhla na ľavej Armer je.

Stuart Broad rozhodol jeho najlepšie šance bola v útoku, po oboch stranách obeda, a krátko uspel až do svojej snahe zamiesť Jásir musel byť prispôsobený do zvedavý prednej noha ťahu, keď je noha-práčky odtiahol jeho dĺžku, a výsledkom bola rutinné úlovok na štvorcový nohy.

Ben Stokes, dole poradie po zranení ramena v oblasti v jeden deň, sa objavil v podstatne menšie nepohodlie, ako mal.Ale s Cook konečne preč, posledný údaj bol Stokes pne príliš vhodne off seriálu vedúci bránku-operátor, Jásir.