Ako Marcelo Bosch Argentína sa stal mocný v Rugby World Cup

Argentína sú teraz veľkí zabávači vynaloženiu opačným smerom do Francúzska.Sú vyrábané v prvých 20 minút po štvrťfinálovom víťazstve nad Írskom jedny z najlepších rugby tento turnaj: všetko urobil tempom, a prechod z 10-man ragby Everyman bol prekvapivo rýchly, pričom o niečo viac ako dva roky.

Bosch, stred, ktorý sa pripojil Saracénov v roku 2013 po tom, čo strávil sedem rokov v Biarritzi, videl obe strany Argentíny, chladu a odvážne, a je presvedčený, že rozhodnutie vstúpiť do majstrovstiev ragby v roku 2011 potom, čo bol zavrhol od šiestich národov bola výroba z Pumas, ktorí v posledných 15 mesiacoch, porazili Austráliu v Mendoza a Južnej Afrike v Durbane.

“hrať za posledné štyri roky na majstrovstvá v ragby má nám pomohla vyvinúť ako strana, pretože hráme najlepšie tímy na svete, založený na rebríčku dvakrát každý rok, “uviedol Bosch, kto bude bývať v Saracénmi na ďalšie dve sezóny, aj keď Argentína nastavujete Super Rugby franšízu budúci sezóna a zvažujú eXCL Hráči ding, ktorí so sídlom v Európe v medzinárodnom výberu. “Musíte zosilniť alebo byť sťatý.

” Argentína sa chcel pripojiť k šiestich krajín po Svetovom pohári v roku 2007, pretože väčšina hráčov so sídlom v Európe.Neviem, prečo sa to nestalo, a či by sme boli v pozícii, ktorú sme teraz, hrať útočiace na rugby s dôverou, keby sme boli prijatí? Je to dobrá otázka. Oba turnaje majú inú dynamiku a možno, ak by sme neboli v Ragby Championship, nebudeme tam, kde by sme boli a hrali ako my. “

Bosch hovoril na základni Argentíny v Bagshot, Z Anglicka po predčasnom odchode hostiteľa z turnaja. Preč sú bezpečnostní strážcovia, ktorí tam museli byť, aby zabezpečili, že žiadny hráč neunikol, a rozhovory o hráčom.Argentína hovoriť, ako si hrajú, uvoľnená a otvorená, Bosch po skrumáže-napoly Martin Landajo ktorá sa usmiala celú cestu cez jeho výsluchu, ako vysvetlil nebezpečenstvo umožňuje rugby, aby sa všetky náročné a potláčanie cestovanie fanúšikovia fun.Argentina sa nenechá volebné zatieniť Rugby World Cup stranu viac

“Argentína sú ako Saracéni v tom, že máme puto medzi sebou navzájom,” povedal Bosch. “Sme si navzájom spoločnosť. Je rugby, ale nielen to. Musíte byť v šťastnom prostredí. Národný tím sa líši od klubu, ale keď máte záujem ísť do tréningu so svojimi spoluhráčmi, to robí pozitívnu atmosféru a budete hrať lepšie.

“Sme uvoľnenie.Hráme v kocky a karty alebo team miestnosti, počúvať hudbu a raz týždenne máme film pre každého s čokoládou. Smejeme sa, že je to, ako sme. Musíte užívať si jazdu. “

A sú.Boli to poradím outsideri na ich jediným ďalším vystúpenie v semifinále prehral s eventuálnymi víťazmi Južnej Afrike, ale vedia, že môžu poraziť Austrálii a v prípade, že bude na smoliarovi v nedeľu, boli minulý víkend, keď tvárou v tvár zo šiestich majstri národy Írsko a strúhaným obrana preslávený svojou podlosť.

“Keď sme vstúpili do majstrovstiev rugby sme mali Grahama Henryho [v roku 2011 na Novom Zélande World Cup víťazný tréner] pôsobí ako poradca,” povedal Bosch. “Bol to pre nás dôležité, hovorí, že by sme mali byť schopní streliť pokusov, as Daniel Hourcade prichádza ako hlavný tréner, náš spôsob hry zmenil. Sme si istí, čo robíme.Sme radi hrajú a chcú loptu vo svojich rukách, ale musíme byť taktický proti Austrálii. Detail bude záležať a musíme udržať naše emócie vyrovnané. Radi bežať všade, ale musíte hrať o územie v čase “.

Bosch je jediná zmena zo strany, ktorá začala víťazstvo 43-20 nad Írskom.Cnelo sa mu ten zápas cez pozastavenie potom, čo bol spomenie pre vysokú riešiť proti Namíbii. “Ja som pracoval tak ťažké sa dostať do tejto fázy, a to vyhodiť s hlúpa chyba bola depresívne, ale všetci v družstve ma podporili,” povedal.

“Vedel som, že keď sme stratili by som mohol hrali svoj posledný zápas za Argentínu, pretože to môže byť, že len hráči, ktorí sú s Super Rugby povolenia sú oprávnené na Pumas, ale sme tu a ja som tak rád, aby sa zapojili. Možno neviem, čo prinesie budúcnosť pre mňa, ale pre Argentínu je to len dobre. “